Pomůžeme vám s ročníkovou prací
Celá řada středních škol vyžaduje v současné době od svých studentů vypracování ročníkové práce. Dalo by se říci, že je svým pojetím trochu podobná klasické seminárce. Jen s tím rozdílem, že u ročníkové práce se vyžaduje více odbornosti. Rozsah ročníkové práce by měl být cca 20 normostran. Není to tedy nic jednoduchého, co by se dalo zvládnout během několika okamžiků.
-
Na internetu můžete najít spoustu návodů, a dokonce i sepsaných prací, které lze jednoduše zkopírovat a vydávat za své dílo.
-
Má to ale jeden háček.
-
Dnes je velice snadné dohledat původ práce a odhalit tak plagiátorství.
-
Výsledkem bude nejen ostuda, ale také možnost vyloučení ze školy.
Proč tedy zbytečně riskovat? Není tím řečeno, že se musíte desítky hodin trápit nad textem a doufat v jeho úspěch. S ročníkovou prací vám mohou pomoci odborníci http://diplomcity.cz/ Díky tomu si můžete být jistí nejen úspěchem, ale také tím, že bude text naprosto originální. Opisovat z internetu znamená ještě jedno riziko. Každá škola vydává své vlastní metodické pokyny k tomu, jak má ročníková práce vypadat. Na internetu jsou většinou univerzální práce, které se mohou zadaného tématu týkat jen okrajově.
Jak by měla vypadat struktura ročníkové práce
Každý literární útvar podobného druhu má své jasné zákonitosti, které je nutné dodržovat.
-
Titulní strana – zde je zapotřebí uvést jméno studenta, zvolené téma a informace o škole (studijním oboru)
-
Anotace – stručné shrnutí daného tématu v krátkém a výstižném textu.
-
Úvod – vysvětlení tématu a naznačení, jaké výsledky od svého výzkumu očekáváte.
-
Vlastní text – středobod celé práce a nejdelší text. Obsah musí být výstižný, logický a srozumitelný. V textu je zahrnuta praktická řešení i teorie, ale neoddělují se. Pro větší přehlednost se doporučuje dělit text do jednotlivých kapitol.
-
Závěr – zhodnocení celé práce a uvedení dosažených cílů.
-
Seznam použité literatury – v abecedním seznamu je třeba uvést použité zdroje a bibliografické citace.